У Львівській облраді пояснили, чому «зависло» призначення керівника обласної лікарні

0
1179

На сесії Львівської облради затвердили дев’ять керівників медзакладів із 10, які визнані переможцями у конкурсах. До порядку денного не включили питання щодо керівника Львівської обласної лікарні. Про це пише ЗІК.

Заступник голови облради, голова конкурсної комісії з визначення переможців на посади керівників лікарень Володимир Гірняк у коментарі IA ZIK пояснив, чому питання щодо керівника обласної лікарні не розглядали.

«Наскільки я знаю, пан Михайло Гичка кудись мав їхати, тому сьогодні це питання не слухалося. Його не було, тому питання не слухалося», – повідомив В.Гірняк.

З його слів, із 9 членів конкурсної комісії пана М.Гичку підтримали вісім, один – утримався.

«Я – утримався. Були у мене певні запитання. Одне із запитань – це суміщення посад голови постійної комісії та керівника закладу. І це питання важливе», – пояснив В.Гірняк.

Наступне засідання сесії 15 травня. Тоді, ймовірно, депутати повернуться до кадрових призначень у медицині.

Як повідомлялося, Львівська облрада на сесії 17 квітня призначила керівників дев’яти комунальних медичних закладів. Попередньо вони були визначені переможцями у конкурсах на ці посади.

Конкурсна комісія 16 квітня назвала переможця конкурсу на посаду гендиректора Львівської обласної клінічної лікарні – діючого керівника Михайла Гичку.

Михайло Гичка також є головою постійної комісії ЛОР з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, яка погоджує рішення щодо розподілу коштів на медичні програми та потреби медицини.

Залишити відповідь