У Львівській облраді не обрали керівника клінічної лікарні

2
1318

Комісія з обрання директора Львівської обласної клінічної лікарні відбудеться 16 квітня

Засідання комісії з відбору генерального директора КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» перенесли на понеділок, 16 квітня.

Воно відбудеться о 14.30 год в каб.307.

Як відомо, на посаду керівника цього медичного закладу претендують двоє осіб: Михайло Гичка та Наталія Ван Доеверен.

Кандидати на розгляд комісії мають представити власні програми розвитку лікарні на короткострокову та довгострокову перспективу.

Нагадуємо також, що претенденти на очільників комунальних установ області пройшли широке громадське обговорення.


2 КОМЕНТАРІ

  1. Все комісія здулась, тому що коментувати члени комісії не мають права свою думку. А тільки колективні вимоги. Дійсно вчитись треба у претендента, по відношенню до документів і умов конкурсу. Хто вибрав комісію коли громадських організацій більше 1000? . А комісій якщо подумати повинно бути три: – науково практична комісія, Соціально – єкономічна, та комісія по аналізу діяльності лікарні на даний час, та кращу програму розвитку. Назви можуть мінятьсь. Те що чув на преставленні програм – це зразок конкурсу “Розвитого соціалізму”, ще небагато і пішлиб поцілунки головному кандидату…. Виступи типа “головлікар особисто допоміг….”, мають мати наслідки – кого за це зняли, що прийшлося втручатись головному лікарю. І на це відповіді не було.

  2. ПРОЙШЛО ШИРОКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ В ОБЛАСТІ???? НАВІТЬ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЄТАПІ НЕ БУЛО ПРОГРАМ КАНДИАТІВ В ЗАЛІ НАДРУКОВАНИХ ОФІЦІЙНО??? тО ЩО В РАЙОНАХ ЧИТАЛИ ПРО КОНКУРС? дЕ КРИТИКА ПРОГРАМ КАДИДАТІВ САМИМИ ПРЕТЕНДЕНТАМИ? чОГО ПРОМОВЧАВ ДІЮЧИЙ ГОЛОВЛІКАР ПРО ТЕ, ПО ЯКИМ НОРМАМ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПОРАНЕНІ ВІЙСЬКОВІ? і ДЕ ЙОГО ДУМКА ПРО ЦЕ?Питання не задавайте, програм надрукованих не знайшов.

Leave a Reply