У Львівській області знову обіцяють почати будівництво концесійної дороги

0
1002
У Львівській області знову обіцяють почати будівництво концесійної дороги

Сьогодні, 30 червня, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з реалізації проєктів будівництва автомобільних доріг на умовах концесії. Участь у засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Присутні обговорили початок реалізації проєкту з будівництва першої платної автомобільної дороги Львів-Краковець, що сполучатиме Україну з Європейським Союзом.

Радник Прем’єр–міністра України Тарас Сиротинський запропонував розглядати реалізацію концесійного проекту не лише як будівництво дороги Львів – Краковець, але й продовження сполучення Львів-Рівне.

“Будівництво дороги є необхідним як з економічної точки зору, так і логістичної, оскільки сприятиме інтеграції дорожньо-транспортної інфраструктури в загальноєвропейські стандарти. Продовження дороги до Рівного має стратегічне значення, бо автобан зупиняється на території Львова і його треба продовжувати, щоб створити європейську магістраль”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Відтак, за підсумками наради, “Укравтодору” доручили до 6 липня надати Міністерству інфраструктури аналіз доцільності будівництва нової автомобільної дороги  або ж розглянути можливості реконструкції діючих доріг до пункту пропуску шляхом їх розширення до I категорії.

Залишити відповідь