У Львівській обласній раді оголосили лауреатів премії імені Героя України Степана Бандери 2022 року

0
207

У Львівській обласній раді сьогодні, 4 листопада, конкурсне журі визначило лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Премією обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Відтак у номінації «Політична діяльність» перемогу здобув Олег Романчук, шеф-редактор журналу «Універсум», доцент кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Премію у номінації «Науково-навчальна діяльність»присуджено двом лауреатам:

– Андрію Козицькому, доценту кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка.

– Роману Пономаренку, фаховому історику, досліднику, стрільцеві військової частини №3057 Національної гвардії України.

У номінації «Громадська діяльність» журі ухвалило рішення премію не присуджувати.

Розмір грошової винагороди за одну номінацію – 40 тисяч гривень. Відповідно до положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери, якщо в одній номінації не визначено переможця, кошти рівномірно розподіляються на дві інші номінації.

Премію урочисто вручають щорічно до дня уродин Степана Бандери – 1 січня.

Залишити відповідь