У львівській обласній клінічній лікарні відкриють оновлене друге дитяче інфекційне відділення

0
2296

У вівторок, 30 жовтня, у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні о 12.30 відбудеться відкриття оновленого другого дитячого інфекційного відділення, стіни у якому розписали талановиті художники фарбами компанії «Снєжка-Україна», які внесені до Реєстру екологічно сертифікованої продукції України.

Відомий виробник – компанія «Снєжка-Україна»  впродовж шести років втілює всеукраїнську соціальну програму «Кольоровий світ дитинства», в рамках якої допомагає дитячим медичним установам України оздоблювати інтер’єри відділень, надаючи для розпису стін відповідні лакофарбові матеріали, а також запрошуючи до співпраці професійних художників. Протягом літа у дитячому відділенні Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні «Снєжка-Україна»  у тандемі з талановитими митцями зі Львова втілювали проект «Кольоровий світ дитинства», завдяки цьому стіни відділення прикрасили барвисті  ілюстрації.

Соціальний проект «Кольоровий світ дитинства» має на меті створення у дитячих лікувальних закладах України умов затишку та атмосфери казки для сприяння швидкому одужанню маленьких пацієнтів. Авторська програма Групи компаній «Śnieżka» в Україні  була започаткована ще у 2012 році. За цей період комфортні «кольорові» умови для дітей створили у низці лікарень Львова, Новояворівська, Яворова, Тернополя, Житомира, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці та Івано-Франківська.

Під час офіційної презентації оновленого відділення відбудеться прес-конференція за участі:

  • Марек Павлусь, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»;
  • Ігор Петрович Берник, в. о. директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні;
  • Леся Зенонівна Лань, заступниця директора з медсестринства;
  • представник Відділу материнства і дитинства Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Після прес-конференції усі присутні запрошуються, разом з дітками до перегляду цікавої лялькової казки-феєрії «Подарунок» від театру на КоЛеСаХ.

Leave a Reply