У Львівській міській раді створять комісії з припинення управління безпеки міста та управління транспорту

0
554
У Львівській міській раді створять комісії з припинення управління безпеки міста та управління транспорту

Депутати підтримали проект ухвали «Про утворення комісії з припинення управління безпеки міста Львівської міської ради та комісії з припинення управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради».

Про це інформує депутатський портал Львівської міськради, пише Кулемет.

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зауважила, що  ця ухвала виноситься на виконання ухвали «Про затвердження структури виконавчих органів», згідно з якою управління з безпеки міста та управління транспорту перестали бути юридичними особами.

«Відповідно, потрібне рішення про створення комісій для припинення дії цих юридичних осіб і об’єднання у майбутньому в департамент міської мобільності».

Комісії з припинення управління безпеки міста Львівської міської ради та комісії з припинення управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради:

– Забезпечити у встановленому порядку закриття рахунків управління безпеки міста Львівської міської ради та управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в органах Державного казначейства та банках, а також державну реєстрацію припинення зазначених виконавчих органів Львівської міської ради.

Подати на затвердження міській раді передавальні акти.

До комісії з припинення управління безпеки міста Львівської міської ради увійшли:

Андрій Білий – заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, голова комісії.
Мирослав Гавриляк – заступник директора юридичного департаменту – начальник управління правової роботи юридичного департаменту.
Ольга Луцик – начальник загально-організаційного відділу управління безпеки міста.
Тетяна Соловйова – завідувач сектору бухгалтерського обліку загально-організаційного відділу управління безпеки міста.

Leave a Reply