У “Львівелектротрансу” вимагають відкрити їдальні для водіїв

0
968

Депутат Львівської міськради, керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич вимагає створення належних умов праці для водіїв міста Львова. Про це пише УКРОП Львівщина.

Для того, щоб залучити працівників транспорту, яких Львову бракує, потрібно створити для них відповідні умови праці, вважає Ігор Зінкевич.

Це, зокрема, включає і організацію у депо та автобусному парку їдалень із повноцінним гарячим харчуванням.

“Із здивуванням дізнався, що таких їдалень у львівських депо немає, – сказав сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутат. – Це дуже погано.
Саме тому звертаюся до “куратора” громадського транспорту Львова, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрія Білого із проханням організувати їдальні у трамвайних та тролейбусному депо, а також у Львівському комунальному підприємстві № 1. Крім того прошу в свого колеги депутата Остапа Доскіча ініціювати розгляд питання про облаштування їдалень на засіданні комунальних транспортних підприємствах на комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики”.

Залишити відповідь