У Києві за загадкових обставин помер двірник-індус, який до того жив і працював у Львові (ФОТО)

0
465
У Києві за загадкових обставин помер двірник-індус, який до того жив і працював у Львові

Нещодавно, 15 січня замерзле тіло іноземця знайшли на вулиці Героїв Космосу, 1а, у Києві в розваленому автобусі. Чоловік був лише в тоненькій сорочці та одному кросівку. Того дня у столиці лютував 11-градусний мороз. Поліція розслідує цю справу за статтею “Вбивство” із додатковою кваліфікацією “Нещасний випадок”.

Як пише Четверта студія, детальніше сумну історію чоловіка дізнавалась ТСН

37-річний індус Автар С. прибув до України близько трьох років тому з метою потрапити до ЄС. Він приїхав у пошуках кращої долі, але зустрів тут свою смерть

За кілька днів до своєї смерті Автара госпіталізували в реанімацію з підозрою на аневризму, а вже через три дні він опинився на вулиці, де і помер, пише Варта-1.

Як дізнались у виданні, по приїзді в Україну Автар проживав і працював у Львові. Підзаробивши трохи грошей, чоловік подався до столиці, звідки хотів повернутись додому. Утім, на столичному вокзалі його побили і обікрали. У нього забрали кошти і документи, тож чоловік опинився просто неба у чужій країні.

“З вокзалу він сів на трамвай і опинився у нас на Колібрісі. Там йому допомагали харчами”, – розповідає нам волонтерка Ірина.

У цьому районі чоловік знайшов допомогу небайдужих людей і неофіційно працевлаштувався двірником. Мешкав він у підвалі, який виділив йому ЖЕК. Місцеві кажуть: чоловік був добрим і завжди усім допомагав, через що знайшов прихильність в очах жителів і заздрість та ненависть у деяких своїх колег.

“Він прибирав два будинки, йому ЖЕК дав ключі від підвалу. В цьому підвалі, де раніше лазили щурі, небайдужі люди зробили ремонт і опалення. В основному ним опікувалась 86-річна пенсіонерка. Вона щодня готувала йому їсти. Її діти, які проживають за кордоном, віддавали йому побутову техніку і брендований одяг. І деякі двірники йому заздрили, а деякі конкретно ненавиділи, адже йому допомагають, а вони теж такі. А йому насправді допомагали, бо він хорошим був, усім допомагав і мені теж”, – розповідає Ірина.

Мешканці будинків, які обслуговував Автар, теж добре відгукуються про нього.

“Автар з’явився у нас більше року тому. Підпрацьовував у місцевому ЖЕКу. Всі про це говорили. Зазвичай, це були “чорнові” роботи: прибрати сміття, почистити підвал. Мешкав також у підвалі (як я розумію, нелегально). Ніколи не відмовляв у допомозі і місцевим мешканцям: чи щось віднести важке, чи допомогти з візочком мамі з дитиною. За це його люди підгодовували. Дуже добрим був і привітним”, – розповідає нам місцева мешканка Олена.

Інша мешканка району Інна, яка також була знайома з Автаром, розповіла, що зароблені гроші на себе він взагалі не витрачав: все відправляв своїй родині до Індії.

“За роботу йому таки щось платили, може, кілька тисяч гривень. Але він їх не витрачав. Приносив бабусі, яка ним опікувалася – підгодовувала, віддавала речі свого сина. А вона вже перераховувала його родині, яка мешкає в Індії. Ще у нього є рідний брат, який працює у Німеччині”, – розповіла нам Інна.

За словами волонтерки Ірини, в Індії у нього ще залишись мати і сестри. Чоловік не жалівся на малий заробіток і був радий тому, що мав, каже Лада Єлоскова.

Певірити обставини смерті іноземного громадянина, тіло якого було знайдено у покинутому автомобілі у Святошинському районі міста Києва взялись у прокуратурі.

“Згідно з попередніми даними, смерть чоловіка настала внаслідок гострого інфаркту міокарда.

Наразі за фактом смерті чоловіка розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування здійснює слідчий відділ Святошинського управління поліції ГУ НП в м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 8.

Процесуальним керівником у кримінальному провадженні надано доручення слідчому перевірити інформацію, викладену у ЗМІ щодо обставин смерті цієї людини.” – йдеться у дописі столичної обласної прокуратури.


Leave a Reply