У Києві перейменують п’ять станцій метро

3
2825
У Києві перейменують п’ять станцій метро

Київський метрополітен розпочав публічне онлайн-опитування щодо перейменування 5 станцій метро, назви яких пов’язані з Росією чи Білоруссю.

Нові назви обиратимуть для станцій “Мінська”, “Героїв Дніпра”, “Берестейська”, “Дружби народів” та “Площа Льва Толстого”, повідомляє начальник метрополітену Віктор Брагінський.

Щоб запропонувати свій варіант, потрібно заповнити онлайн-форму.

Опитування триватиме до 15 травня 2022 року.

“Після цього ми опрацюємо надані варіанти і проведемо постанційне голосування за остаточну назву.

Також свій висновок зробить профільна комісія з перейменувань. Тоді проєкт рішення буде винесено до сесійної зали”, – розповів Брагінський

Він також додав, що питання перейменування не є пріоритетним, а метрополітен насамперед відновлює інфраструктурну і транспорту роботу.

“Водночас, як уже назвали цей процес, дерусифікація, це також робота, яку маємо зробити”, – наголосив начальник столичного метрополітену, пише УП.

Нагадаємо, раніше Віктор Брагінський запропонував дерусифікувати назви станцій, які пов’язані з країною-агресором та її союзником.

Цю ініціативу також підтримав міський голова Києва Віталій Кличко.

Мер сказав, що це питання розгляне Київрада, а також, що він вважає доречним перейменувати станцію “Мінська” на “Варшавську”.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Людям нечем заняться, они станции метро переименовывают, никаких других проблем нет.
    Что плохого в названии “Героев Днепра”, в Украине нет города с названием Днепр? Там не было героев никогда?!

    • Переименовать это очень важно, не хотим чтобы названия напоминали вашу поганую страну!

  2. Героi Днiпра загинули,визволяючи Киiв у 1943 роцi.Яке це мае вiдношення до Росii,також яа i Дружба народiв. Льва Толстого збираються заборонити в Росii. В Бучи загинув командир Бiлоруського батальйону,який воював проти оркiв. У Киевi,як i у всiх мiстах Украiни названi вулицi та площи Петра Запорожця-соратника Ленiна.От ix i перейменувати на Варшавську.

Leave a Reply