У Києві пройде другий щорічний Форум відкритих даних

0
1053

7 вересня 2018 року в Мистецькому арсеналі в Києві відбудеться головна подія у сфері відкритих даних – всеукраїнський Open Data Forum 2018.

Про це інформують організатори.

Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Фокус цьогорічного Форуму – економічний вплив та потенціал відкритих даних в Україні.

Open Data Forum цього року об’єднає представників органів влади, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту навколо теми розвитку застосування відкритих даних в Україні. Програма: https://odf.org.ua/

В рамках Open Data Forum 2018 пройде щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні Open Data Awards, де будуть відзначені найкращі державні установи, громадські та комерційні організації у 5-ти номінаціях.

Також в рамках Форуму відбудеться нагородження українських стартапів, які змагаються на Open Data Challenge за 2,5 млн грн на реалізацію та підтримку проектів із використанням відкритих даних.

Подія організована Державним агентством з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, за підтримки USAID i UK AID.

Leave a Reply