У квітні 30 громад Львівщини отримають поліцейських офіцерів

1
699
У квітні 30 громад Львівщини отримають поліцейських офіцерів

У квітні 30 громад Львівщини отримають поліцейських офіцерів

Про це під час засідання депутатської комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Львівської обласної ради розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, пише Кулемет.

“Технічне забезпечення є, ми забезпечуємо поліцейських всім необхідним і вже впродовж квітня громади отримають своїх правоохоронців, “- запевнив керівник поліції Львівщини. Він наголосив на важливості співпраці і взаємодопомоги між представниками органів правопорядку та керівниками органів місцевого самоврядування. На його думку, старт роботи поліцейських громад та встановлення на території області єдиної системи відеоспостереження, в рамках комплексної програми “Безпечна Львівщина”, полегшить роботу правоохоронців та дозволить працювати на випередження злочинності.

“Така співпраця є дуже корисною і допоможе громадам, а також працівникам Національної поліції. Вони зможуть якісно подбати про безпеку мешканців, оперативно відстежувати порушників порядку на територіях та реагувати на надзвичайні події”- переконаний голова депутатської комісії Назарій Сумало.

Депутати запропонували винести на розгляд сесії Львівської обласної ради звітну інформацію про результати роботи поліції Львівщини у 2020 році з протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави.

Довідково: Проєкт “Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції.

Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який працюватиме й житиме на цій території. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги.

Щоб стати офіцером громади, необхідно пройти спеціальне навчання та отримати навички у розслідуванні кримінальних проступків, вирішенні питань безпеки дорожнього руху, превентивній роботі як з дорослими, так і дітьми та контролі за обігом зброї.

1 коментар

Залишити відповідь