У курортному Трускавці говоритимуть про мінеральну воду

0
1156

21 січня відбулися збори громади, на яких трускавчани сказали рішуче «Ні!» співпраці влади міста та ПрАТ «Трускавецькурорт». Але на сесію міської ради знову виноситься питання оренди земельних ділянок для ПрАТ «Трускавецькурорт», і є велика небезпека, що депутати можуть за це питання проголосувати. Про це у Фейсбуці пише екс-мер Трускавця Лев Грицак, посилаючись на рішення міської громадської організації “Рада Старійшин”.

“Від цього питання залежить доля курорту, доля нашої гідромінеральної бази. Якщо громада Трускавця не візьме під свій контроль «Нафтусю» та інші мінеральні джерела, то Трускавець може перетворитися на депресивну зону з усіма наслідками – безробіттям, відсутністю відпочивальників, занепадом. ПрАТ «Трускавецькурорт» свідомо доводить наш курорт до ручки, адже за цією структурою стоять донецько-луганський клан та вихідці з Росії”, – йдеться у повідомленні.

Він звернувся до всіх свідомих трускавчан – не будьте байдужими!

“У четвер, 25 січня, о 10.00 прийдіть на сесію Трускавецької міської ради і висловіть свою чітку та рішучу позицію! У Ваших руках – доля «Нафтусі» і доля Трускавця! Не дозволимо ПрАТ «Трускавецькурорту» при байдужості влади міста знищити наш курорт. Ми переможемо”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь