У Куликові запрацює центр професійно-технічної освіти

0
1105

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із в. о. голови Центрального апарату Державної служби зайнятості Валерієм Ярошенком та директором Львівського обласного центру зайнятості Василем Барилюком. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі обговорили питання покращення ситуації на ринку праці Львівщини.

«Я переконаний, що служба зайнятості повинна бути установою, яка мотивує людей до самозайнятості, заохочує підприємців до створення робочих місць, надає можливість безробітним опановувати затребувані на ринку професії», – наголосив Олег Синютка.

У межах зустрічі сторони також обговорили питання створення у Куликові на Жовківщині центр професійно-технічної освіти. Така установа із застосуванням методів профдіагностики активізує  профорієнтаційну роботу серед школярів для того, аби молодь обирала професії, затребувані роботодавцями, зокрема у аграрній галузі.

Також сторони наголосили на важливості підвищення заробітної плати для того,  щоб зберегти трудовий потенціал.

Керівник Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко також зупинився на питанні перетворення служби у сервісну установу, важливості використання новітніх методів роботи, проведення профорієнтаційної роботи серед учнівства, підтримки  підприємницьких ініціатив, стимулювання бізнесу до створення нових робочих місць, тощо.

Leave a Reply