У Куликові відкрили спортивний майданчик

0
1269

На перекір скептикам, спортивний майданчик в смт. Куликів відкрито.

Про це повідомив депутат Львівської облради Андрій Дума.

“Вражають рекордно короткі терміни від листування до повного завершення об’єкту. Лише два місяці знадобилося місцевій владі щоб організувати проект, а підрядчик – за короткий час і в складних умовах збудував цей майданчик. То ж спортивна інфраструктура в Куликові впевнено покращується і діти тепер матимуть більше можливостей для проведення дозвілля та для занять спортом. (Пригадаю, що це той проект, від якого місто Дубляни відмовилося, посилаючись на брак коштів) Тішить, що депутатський корпус Куликівської селищної ради підтримав ініціативу голови Лілії Бови щодо встановлення майданчика зі штучним покриттям в Куликові та виділив кошти, необхідні для співфінансування”, – пише депутат.

З його слів, програма відкриття була надзвичайно цікава і захоплююча.

“Діти читали вірші та співали пісні, а на завершення відбувся перший футбольний матч. І вже традиційно перший удар по м’ячу зробила голова Жовківської РДА Надія Щур. Саме тісна співпраця Куликівської селищної ради з райдержадміністрацією та Львівською облрадою дала такі позитивні результати. Ну і варто згадати, що автобус «Школярик» який було виділено для Куликівської селищної ради вже успішно працює.
Захоплююся тим, як селищний голова дбає за свої села (лише нещодавно відкривали тренажерний майданчик в с. Мервичі), а також працелюбством, господарським підходом до вирішення справ та вмінню досягати поставлених цілей. Так тримати Лілія Бова !”, – написав Дума.

Залишити відповідь