У кінопрокат Львова вийшла пристрасна еротична драма «Новизна» 16+

0
1463

16+ чи 18+ – у холодну львівську зиму несподівано увірвалась вельми спекотна еротична драма, яку показуватимуть у кінотеатрах до 28 грудня. Можливо, православний та греко-католицький різдвяний піст стримає когось від споглядання пристрасних переживань на екрані. Та для когось це кіно, можливо, стане ще одним поглядом на власне інтимне життя.

Події психологічної драми «Новизна» розгортаються у наші дні у Лос-Анджелесі. Мартін (Ніколас Холт) та Габі (Лайа Коста) звикли шукати собі партнерів для сексу через додаток у телефоні. Вибір обмежений хіба що твоїми вподобаннями, а зобов’язань жодних.

Познайомившись, аби провести разом кілька годин, вони вирішують зустрітися ще раз. Щось підштовхує їх до того, аби будувати стосунки, але попередній досвід веде протоптаною стежкою – вийти за межі моногамних стосунків у сексі, але бути відвертими в особистому спілкуванні. Ревнощів, непорозуміння та образ не уникнути. Та й лишати один одного Мартін та Габі не хочуть.

Мелодрама «Новизна» покаже стосунки пари у такому форматі, який для багатьох людей по всьому світу став вже способом життя, але говорити про це відкрито поки що мало хто хоче. Утім, хоча герої удають, що їм байдуже, що кожен з них має пристрасть на стороні, у глибині душі вони шукають чогось істинного. Інший аспект – молодість, нерозважливість, багато вільного часу та постійна жага до гострих відчуттів, які проте дають лише миттєве задоволення. У фільмі багато «дорослих» сцен, тому 16+ – це великий аванс для глядацької аудиторії.

Актуальна тема зацікавила режисера Дрейка Дорімуса («Рівні») та сценариста Бена Джонса. Прем’єрний показ стрічки «Новизна» відбувся в січні 2017 року на кінофестивалі Санденс.

Наталя Маріневська для ІВ КУЛЕМЕТ


Leave a Reply