У Карпатах відкрили новий лижний маршрут

0
1490

На Львівщині відбулось відкриття першого ознакованого лижного шляху на “відьмину гору” Ільза на території смт. Славське та с. Волосянка. 

Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА. 

На урочистому відкритті активні мандрівники Львівщини вперше випробували складність підняття на гору спільним походом на скітурах. Унікальність самого маршруту у тому, що він поєднує у собі два найбільш затребуваних види туризму: піший та сезонний лижний.

«Ми живемо в унікальний час, коли знову на перше місце повертається здоровий спосіб життя та активний відпочинок. Тому повсякчас підтримуємо такі корисні проекти, що сприяють розвитку активного, а головне – безпечного туризму Львівщини та залученню до карпатського регіону ще більше нових туристичних потоків. Для нас було важливо, щоб уся необхідна для мандрівників інформаціє була на інформаційних стендах, тому тепер всі охочі можуть самостійно планувати поїздку у будь-який зручний час і не боятися, що можуть заблукати», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Для подолання маршруту від смт. Славське – г. Ільза і до с. Волосянка не потрібно особливої фізичної підготовки, відтак шлях добре підходить для будь-якої вікової категорії туристів, які захоплюються пішими чи лижними гірськими мандрівками. Протяжність усього шляху мальовничими карпатськими стежками – 8,7 км. На самій горі Ільза функціонує гірськолижний бугельнийвитяг.

Також вздовж маршруту встановлені мотиваційні таблички від Молочної компанії «Галичина» із закликомберегти чистоту та природу Карпат. Новий маршрут на гору Ільза, відомий як «відьмина гора», завдяки давній легенді про відьму Ільзу, що втратила на горі своє кохання.

Для всіх охочих здійснити лижну мандрівку на гору Ільза, в управлінні туризму рекомендують завчасно зареєструватись у  пункті Гірської оперативно-рятувальної служби для отримання корисних рекомендацій щодо мандрівки.

Адреса пункту ГОРС: смт. Славське, вул. Устияновича 2.

Шлях розроблено та ознаковано згідно з державним стандартом ДСТУ 7450:2013 “Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування” у межах Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області та соціального проекту Молочної компанії «Галичина» «Мандри Галичини», у співпраці із Гірською оперативно-рятувальною службою, за підтримки Славської об’єднаної територіальної громади та Львівського обласного лісового та мисливського господарства.

Залишити відповідь