У Карпатах під час роупджампінгу обірвалася мотузка, є постраждалі

0
1023

У “Буковелі” під час роупджампінгу обірвався основний трос, в результаті чоловік і жінка впали на пішохідну доріжку, повідомляє Галицький кореспондент.

“Люди займалися екстремальним видом спорту “роуп-джампінгом”, під час якого обірвалася головна мотузка. В результаті 21-річна і 26-річний жителі Львівщини впали на пішохідну доріжку і отримали травми”, – йдеться в повідомленні.

Прессекретар “Буковелю” Оксана Островська розповіла, що екстремальна розвага належала не курорту, а підприємцеві, який повідомляв про сертифікований товар і проводив тестування. Зараз на території курорту проведуть перевірку усіх екстремальних розваг.

“Дуже прикро, що на території ТК “Буковель” стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК “Буковель”, тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстремальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала”, – повідомила Островська.

За її словами, наразі, представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Наразі чекають на експертизу. Стан обох постраждалих стабільний. Загрози життю людей немає.

Зі сторони курорту постраждалим надається повна та всебічна допомога.

Залишити відповідь