У громадах Львівщини напрацюють плани роботи вакцинальних бригад

0
324

Керівникам територіальних громад, у яких від Covid-19 провакциновано менше 20% дорослого населення, доручили напрацювати чіткі плани виїздів вакцинальних бригад на найближчий місяць для проведення вакцинації у віддалених районах.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Так, завдяки спільній роботі Міністерства охорони здоров’я, Львівської ОДА та департаменту охорони здоров’я ОДА створено всі необхідні умови для того, щоб кожен охочий міг провакцинуватися. Проте кожен голова громади так само повинен використати можливості, надані центральною владою, для організації вакцинації максимальної кількості мешканців громади. Про це під час наради наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Бути головою громади – це означає дбати про кожного мешканця. Показники вакцинації потрібно покращувати для попередження «червоної» зони, а не вже після її запровадження. Показовим вкотре є приклад міста Моршин, де рівень вакцинації становить майже 75% населення, і нових випадків захворювання виявляють кілька на добу або взагалі не виявляють», – зазначив Іван Собко.

Окрім місячних планів виїздів, які керівники громад повинні представити вже наступного тижня, вони також повинні визначити відповідальних за вакцинацію осіб та розширити вакцинальну кампанію інформаційно.

Leave a Reply