У “елітних” селах біля Львова встановлять “розумні” лічильники на світло

1
2459

ПрАТ “Львівобленерго” розпочне встановлення інтелектуальних лічильників. Про це під час апаратної наради повідомив голова правління Володимир Матвіїшин, пише Depo.Львів.

За його словами, встановлення таких лічильників у першу чергу відбуватиметься у Жовківському та Пустомитівському районах області.

“Будемо починати із Пустомитівського району”, – повідомив Матвіїшин.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії із цього питання.

“Ми вже отримали першу партію інтелектуальних лічильників. Будемо починати їх встановлювати”, – розповів Матвіїшин і додав, що мова йде перш за все про так звані “елітні” будинки навколо Львова.

“Мережі будували одному Богу відомо коли. І тепер виходить, що будинки на три поверхи мають ліміт 2,5 кВт, а реально їм потрібно уже 15 кВт. Встановив три морозильні камери у себе вдома, а тебе вирубило від світла – йдеш і пишеш заяву, що потрібно реально більше кВт для споживання. Мова йде про те, що перший будинок має 220 Вольт, а вже 10 – 180 Вольт”, – сказав Матвіїшин, пояснюючи рекордну кількість скарг із двох приміських районів області до Держенергонагляду у Львівській області.

“Саме тому споживачі і масово скаржаться із цих районів. Ми будемо це робити, хоч уже можу сказати, що споживачі не вельми будуть нам раді”, – сказав Матвіїшин.

1 коментар

  1. Черговий лохотрон від Вовка та інших рошенівців для збагечення суркісів і їм подібних на рівному місці.

Залишити відповідь