У дитячому будинку-інтернаті на Львівщині зафіксували спалах дифтерії

0
107
У дитячому будинку-інтернаті на Львівщині зафіксували спалах дифтерії

В одному із дитячих будинків-інтернатів у Львівській області, де на утриманні також перебувають люди, які мають інвалідність з дитинства, зареєстрований спалах дифтерії

Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я України.

“Під час проведення планового профілактичного обстеження підопічних інтернату було виявлено у семи з них ознаки початкової стадії дифтерії. Всі вони госпіталізовані до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Спеціалісти Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб провели відбір матеріалу для бактеріологічного обстеження у 165 контактних осіб. Також триває вивчення їхнього вакцинального статусу.

Проведена дезінфекція приміщень інтернату і камерне знезараження особистих речей.

Наразі триває епідеміологічне розслідування. Зразки для подальших бактеріологічних досліджень будуть надіслані до референс-лабораторії Центру громадського здоров’я.

Довідково. Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Для нього характерне місцеве фібринозне запалення, переважно слизових оболонок ротоглотки, та загальна інтоксикація організму з ураженням серцево-судинної та нервової систем, нирок.

Leave a Reply