У дитячій лікарні на Орлика запрацював надсучасний рентгенівський апарат (ФОТО)

0
346
У дитячій лікарні на Орлика запрацював надсучасний рентгенівський апарат

Високотехнологічний рентгенапарат запрацював у міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. П.Орлика. Рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 для рентгенологічного відділення було придбано за кошти міського бюджету на умовах лізингу.

Про це повідомив головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт, пише Кулемет.

З його слів, рентгендіагностичний комплекс Sonialvision G4 з функцією томосинтезу і платформою цифрової обробки зображень є надсучасним у світі медицині. Такий апарат є третім в Україні після Києва та Харкова і є надзвичайно важливим для надання якісної невідкладної допомоги.

«Система R/F апарату забезпечує повне достовірне деталізоване зображення великих анатомічних ділянок, таких як хребет або нижні кінцівки, на одному знімку, що є цінним інструментом для ортопедів-травматологів та хірургів усіх профілів. Функція томосинтезу дозволяє на 80% замінити мультиспіральну комп’ютерну томографію і, таким чином, уникнути високих доз опромінення для обстеження органів грудної клітки з метою верифікації змін легеневої тканини, тому є особливо важливою для дітей в період епідемії СOVID-19», – пояснив Дмитро Квіт.

Важливо, що швидкість роботи цифрових систем дозволяє негайно візуалізувати результати обстеження, що значно прискорює лікувально-діагностичний процес у медзакладі. Такі технології дозволяють проводити дистанційне консультування пацієнтів у вузьких профільних спеціалістів з будь-якої клініки України чи інших країн світу. Окрім того, в режимі онлайн-обстеження, завдяки медичній інформаційній системі, будь-який лікар дитячої лікарні на Орлика може спостерігати за процесом обстеження з будь-якого робочого місця.

«Функція T-SMART рентгену забезпечує нівелювання артефактів від металу. Можливості цього комплексу також є дуже широкими для всіх видів спеціалізованих рентгенконтрастних обстежень з метою верифікації динамічних функцій шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи та серцево-судинної системи. Також програмне забезпечення приладу дозволяє успішно суміщати його можливості з ендоскопічними методами оперативного хірургічного лікування всіх органів і систем, зокрема, стає доступною лінійна ангіографія», – додав головний лікар дитячої лікарні.

Leave a Reply