У Дніпрі вимагали відставки Зеленського (ВІДЕО)

0
704

У Дніпрі у 206-у річницю з дня народження Тараса Шевченка, 9 березня, пройшов мітинг під гаслом “Захисти Україну: мобілізація патріотів-державників”, передає Прямий.

Як повідомляє Суспільне, під будівлею Штабу опору капітуляції, за підрахунками організаторів, зібралось близько 500 осіб. За даними поліції, учасників було близько 200.

Учасники акції принесли плакати з написами Борітеся — поборете, Країна — не 95 квартал, Рада повинна боротися з рашистами, а не з військовими та волонтерами, Червоні лінії – табу тощо.

За даними видання “Радіо Свобода“, мітингувальники вимагали відставки президента Володимира Зеленського. Організатори акції наголошують, що Зеленський — «капітулянт, колаборант, який свідомо ввів в оману народ України і здійснює антидержавний, антинаціональний курс».

За словами учасників, українська влада перейшла “червоні” лінії одразу на кількох напрямках — зовнішньо та внутрішньополітичному, економічному, соціальному.

“Ми, патріоти, відчуваємо загрозу нашій державності. Ми відчуваємо реальну тривогу в тому, що держава буде втрачена, тому що ми йдемо стрімко в обійми нашого агресора”, — сказав голова обласного Товариства політичних в’язнів і репресованих Іван Дремлюга.

Leave a Reply