У центрі Львова закінчують облаштовувати майданчик для зберігання евакуйованих машин

0
239

Майданчик для зберігання евакуйованих машин на вул. Кривоноса, 6 готовий на 95%. Територію замостили бруківкою, облаштували газони, нанесли розмітку. Всі роботи мають закінчити до 15 листопада. Про це розповіли в Личаківській районній адміністрації.

“Всі основні роботи вже виконані. Залишилось облаштувати сітчасту огорожу та ворота. Їх мають привезти і встановити наступного тижня”, – сказав начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Василь Паливода.

Нагадаємо, майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП “Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем”.

Як пояснював заступник директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

За словами заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1.

“Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв”, – розповів Юрій Дякович.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Щоб повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн – така мінімальна вартість однієї послуги з  евакуації у Львові.

Залишити відповідь