У центрі Львова планують встановити модульну вбиральню

0
453
У центрі Львова планують встановити модульну вбиральню

У Львові в рамках пілотного проекту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню.

Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Цим рішенням ми хочемо реалізувати пілотний проект, що дасть змогу запровадити нові стандарти санітарного обслуговування в місті, і напрацювати систему утримання таких об’єктів.

Запропонована модульна вбиральня є повністю інклюзивною і повністю автоматизованою, не потребує обслуговуючого персоналу.

Оплата за користування може здійснюватися в різний спосіб, як готівкою, так і безготівково.

Для її встановлення буде оголошено процедуру закупівлі, але однозначно, що вона буде українського виробництва», – доповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як пояснила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, підземні вбиральні на пр. Свободи зараз не працюють, однак є потреба в них, зокрема в літній період. Тому модульну вбиральню планують встановити на пр. Свободи.

«Коли ми зремонтуємо підземні вбиральні на пр. Свободи, то модульну можна буде перенести в інше місце. Однак, підземні вбиральні не розраховані на маломобільних людей і жінок з візочками. А у модульній вбиральні є місце, де можна навіть перепеленати дитину», – додала Ірина Маруняк.


Leave a Reply