У центрі Львова із 17 грудня триватиме Різдвяний ярмарок

0
509
Львів'янин, який вистрелив у охоронця Різдвяного ярмарку, отримав умовний термін

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

«Ми сьогодні прийняли рішення про облаштування Різдвяного ярмарку, який передбачається з 17 грудня до 20 січня. Якщо все буде добре, то таких термінів ми будемо дотримуватись. Якщо ж будуть зміни у карантинних обмеженнях, тоді будуть прийматись окремі рішення.

Ярмарок цьогоріч буде не дуже великий. Зазвичай це було близько 250 будиночків, натомість зараз ми дозволили розмістити 90 будиночків на проспекті Свободи та 50 будиночків на площі Ринок.

Також ми плануємо маленькі локації, які були й у минулому році, зокрема в сквері на вул. Валовій, на вул. Курбаса, а також у Сихівському районі біля Центру Довженка та ін. Йдеться про маленькі локальні ярмарки.

В цьому році також організатор погодився надати кілька будиночків на прощі Ринок та на проспекті Свободи для сувенірної продукції львівських товаровиробників безкоштовно. Також вони є спонсорами проведення різдвяно-новорічних свят у місті Львові.

Ярмарки відбуватимуться із дотриманням карантинних вимог», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Leave a Reply