У чергах на виїзд з України застрягли майже 700 авто, найбільше – на кордоні з Польщею

0
57

Станом на ранок суботи, 26 листопада, перед пунктами пропуску із сусідніми державами на виїзд з України утворилися черги із 690 автомобілів, 7 автобусів та 50 пішоходів.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, передає Кулемет.

Так, найбільші черги зафіксовані на кордоні з Польщею. Зокрема, перед ПП “Устилуг” на виїзд очікують 70 легкових автомобілів. В “Угриневі” утворилася черга з 30 автівок, а в “Раві-Руській” – зі 100 автомобілів. Тоді як в “Грушеві” в чергах скупчилися 110 автівок, в “Краківці” в черзі стоять 120 легкових автівок. Крім цього, на пункті пропуску “Шегині” у черзі 100 автомобілів та 50 пішоходів. На інших пунктах пропуску на польському напрямку – черги відсутні.

На кордоні зі Словаччиною в “Малих Селменцях” та “Малому Березному” без черг. У пункті пропуску “Ужгород” очікує 40 легковиків та 2 автобуси.

На угорсько-українському напрямку черги спостерігаються у чотирьох пунктах пропуску. У “Тисі” на виїзд чекають 30 автомобілів та 1 автобус, у “Дзвінкове” – 20 авто, перед ПП “Лужанка” та у “Косино” в чергах стоїть по 10 легковиків.

На кордоні з Румунією черга є лише на пункті пропуску “Порубне” – 50 автомобілів та 4 автобуси.

Водночас у пунктах пропуску на молдовському напрямку черг немає узагалі.

Leave a Reply