У «Борисполі» прикордонниця відмовилася від хабарів у 1300 доларів США

1
2005

Молоде покоління, серед яких і генерація прикордонників, які прийшли на службу в рамках проекту «Нове обличчя кордону», обирає життя, в якому немає місця корупції.

Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Прикордонниця, яка нещодавно пройшла відбір на посаду начальника групи паспортного контролю відділення інспекторів прикордонної служби у пункт пропуску «Бориспіль», є прикладом цього.

Сьогодні під час несення служби в столичному аеропорту старшого лейтенанта Катерину Остимчук намагалися тричі підкупити іноземці. Однак їм це не вдалося, як і потрапити в нашу країну найближчим часом.

Оформляючи пасажирів одного з рейсів прикордонниця відмовила у пропуску громадянину Тунісу через не підтвердження мети приїзду в Україну. Тоді чоловік запропонував їй хабар у розмірі 700 доларів США. Інспектор прикордонної служби відмовилася від грошових коштів. А дане правопорушення в рамках кримінального провадження задокументовано співробітниками Внутрішньої та власної безпеки «Центр» Держприкордонслужби під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Дарницького гарнізону. Особу затримано на підставі ст.208 КПК України.

Крім того, протягом кількох годин старший лейтенант виявила ще двох правопорушників, яких не пропустила через державний кордон і які за позитивне для них рішення запропонували хабарі.

Громадян Ізраїлю мав заборону в’їзду в Україну та пропонував 100 доларів США. А інший іноземець, громадянин Сирії, запропонував 500 доларів США.

Від неправомірних коштів прикордонниця категорично відмовилася.

 

1 коментар

  1. кому ото брехати? молоде покоління.. генерація ненажерливих. цій… така сума замала, копійки

Leave a Reply