У Бориславі зросли ціни за проїзд в пасажирському транспорті

0
112
У Бориславі зросли ціни за проїзд в пасажирському транспорті

Затверджено новий тариф на послуги з перевезення на міських автобусних маршрутах Борислава.

Про це повідомили в Бориславській міській раді, пише Кулемет.

“Востаннє тариф на пасажирські перевезення міськими маршрутами у Бориславській громаді встановлювали рік тому, у травні 2022 року. З того часу перевізник ПП “Галич-Авто” вже двічі звертався до організатора перевезень – виконавчого комітету Бориславської міської ради – з проханням переглянути та підняти тариф. У той час, коли в інших містах тариф на міські перевезення давно підвищили, Борислав був останнім містом Львівщини, в якому тариф на міські перевезення досі залишався 10 грн.” – зазначають у мерії.

Сьогодні, 4 травня, рішенням виконавчого комітету було затверджено тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування Бориславської міської територіально громади, які здійснюють перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на міських автобусних маршрутах, у розмірі 15.00 грн.

Водночас члени виконавчого комітету звернулися до керівництва підприємства, яке здійснює перевезення на міських маршрутах, з вимогою розглянути та впорядкувати розклади руху, провести роз’яснювальну роботу серед водіїв щодо дотримання ними своїх графіків, збільшити кількість транспортних засобів на маршрутах та покращити якість перевезення у нашій громаді.

 

Залишити відповідь