У Бібрській громаді трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

0
571
У Бібрській громаді трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

У місті Бібрка Львівського району вручили ключі та документи на житло трьом особам з числа дітей-сиріт.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Власне помешкання отримали три дівчини, які перебували в черзі на пільгове житло в рамках реалізації регіональної, районної та міської  програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Купити однокімнатну квартиру для однієї з них та чотирикімнатний будинок для двох сестер вдалося завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів.

Вартість однокімнатної квартири  у м. Бібрка становить 499 тисяч гривень, з них кошти обласного бюджету – 252  тисячі гривень, з районного бюджету  – 167 тис. грн, з місцевого бюджету – 79  тис. грн.

Житловий будинок у Бібрській громаді для двох сестер придбали за 926 тис. грн. З обласного бюджету на придбання виділили 355 тис. грн, ще 491 тис. грн з бюджету району та 80 тис. грн з місцевого бюджету.

«Сьогодні особливий день, нині ще троє дітей на Львівщині отримали ключі від власного житла. Я вірю, що новорічні та різдвяні свята у новому помешканні стануть для дівчат початком нового життя, сповненого надії, радості й впевненості в завтрашньому дні», – наголосив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

До урочистої церемонії вручення ключів від квартири та будинку долучились також голова Львівської РДА Христина Замула та міський голова Бібрки Роман Гринус.

Залишити відповідь