У Бібрській громаді трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

0
443
У Бібрській громаді трьом дітям-сиротам вручили ключі від власного житла

У місті Бібрка Львівського району вручили ключі та документи на житло трьом особам з числа дітей-сиріт.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Власне помешкання отримали три дівчини, які перебували в черзі на пільгове житло в рамках реалізації регіональної, районної та міської  програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

Купити однокімнатну квартиру для однієї з них та чотирикімнатний будинок для двох сестер вдалося завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів.

Вартість однокімнатної квартири  у м. Бібрка становить 499 тисяч гривень, з них кошти обласного бюджету – 252  тисячі гривень, з районного бюджету  – 167 тис. грн, з місцевого бюджету – 79  тис. грн.

Житловий будинок у Бібрській громаді для двох сестер придбали за 926 тис. грн. З обласного бюджету на придбання виділили 355 тис. грн, ще 491 тис. грн з бюджету району та 80 тис. грн з місцевого бюджету.

«Сьогодні особливий день, нині ще троє дітей на Львівщині отримали ключі від власного житла. Я вірю, що новорічні та різдвяні свята у новому помешканні стануть для дівчат початком нового життя, сповненого надії, радості й впевненості в завтрашньому дні», – наголосив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

До урочистої церемонії вручення ключів від квартири та будинку долучились також голова Львівської РДА Христина Замула та міський голова Бібрки Роман Гринус.

Leave a Reply