У 2019 році залізничне сполучення з країнами ЄС буде розширено, – Володимир Омелян

0
652

У 2019 році Міністерство інфраструктури України продовжуватиме політику розширення транспортного сполучення з країнами Європейського Союзу.

Про це на прес-конференції заявив міністр інфраструктури, представник партії “Народний фронт” Володимир Омелян.

Очільник міністерства відзначив позитивні зміни, які відбуваються в корпоративному управлінні “Укрзалізниці”, наведенні ладу в сфері закупівель, покращенні пасажирського, вантажного сполучення.

“Також ми плануємо запровадити потяги сполученням Київ – Берлін та Мукачево – Кошице вже цього року. Ми продовжуємо свою політику розширення транспортного сполучення з ЄС”, – наголосив Володимир Омелян.

Міністр також позитивно відзначив реєстрацію у Верховній Раді нового проекту закону “Про залізничний транспорт України” (№9512): “Це – вимога часу, бізнесу і мільйонів користувачів “Укрзалізниці”.

“Зроблено чимало. З ключових речей, до яких ми прагнемо, – об’єднати зусилля  і відпрацювати рішення на рівні уряду і парламенту, щоб забезпечити гарантоване фінансування з Державного бюджету України на наступний рік на ключові проекти “Укрзалізниці”. Ми повинні сконцентрувати свої зусилля на сполучення України з ЄС євроколією. Наше бачення, що це має бути Львів – Київ – Одеса. Це те, з чого почнеться швидкісний пасажирський і контейнерний рух, і що дасть можливість бізнесу і звичайним клієнтам “Укрзалізниці” користуватися перевагами сучасного транспорту”, – наголосив Володимир Омелян.


Leave a Reply