Тиск на малий та середній бізнес – не стільки економічне, як соціальне питання, – Синютка

0
411

Фракція “Європейська Солідарність”, вимагає від керівництва Верховної Ради провести зустріч із представниками руху #SaveФОП, а також внести до порядку денного законопроєкти, які припинять чиновницький тиск на бізнес та вирішать не тільки економічне питання доходів до бюджету, а й соціальне питання зайнятості людей.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді України повідомив народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Малий та середній бізнес дають роботу 7 мільйонам фізичних осіб. Тільки дрібний бізнес та мікробізнес об’єднує більш як 3 мільйони людей. Ці люди забезпечують понад 50% податкових надходжень до місцевих бюджетів. Тому, коли сьогодні вчиняється тиск на малий та середній бізнес, це спонукає тих креативних, активних та соціально-спрямованих людей шукати роботу за межами країни”, – сказав Олег Синютка.

За словами Олега Синютки, економічна криза – це результат непрофесійних дій сьогоднішньої влади, яка переносить все податкове навантаження на малий та середній бізнес.

“Олігархи, які впродовж  останніх років, знову, почали грабувати державу та які дуже часто виводять свої капітали закордон, сьогодні – знаходяться у пільгових умовах оподаткування, а основний податковий тягар знову падає на малий та середній бізнес”, – сказав Олег Синютка.

Сьогодні, під стінами Верховної Ради України, зібралися тисячі представників малого та середнього бізнесу, які об’єдналися у групі #SaveФОП. Учасники руху вимагають зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес, шляхом збереження спрощеної системи оподаткування для підприємців.


Leave a Reply