Тимошенко заплатила кіборгам 10 тисяч доларів

1
2706

«Кіборги», які брали участь у форумі Тимошенко, сказали, що просто покращили таким чином своє фінансове становище. Так, зокрема, кожен «кіборг», що був учасником «форуму єднання», за участь у ньому отримав по 10 тисяч доларів.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Він наголосив, що неприпустимим є використання статусу учасника бойових дій у політичних цілях. Мовляв, це неповага до людей, які захищали та сьогодні захищають країну.

«Дай Боже, щоб ті люди, які були на з’їзді Тимошенко, були там за своїми переконаннями. Зараз до цієї думки нас намагаються підвести. Але це було зовсім не так. Може, хтось з них і був там за переконаннями, але це був невеликий відсоток», – певен ветеран війни.

З його слів, більшість «побратимів, що помилились», брали участь у форумі на підтримку Юлії Тимошенко за гроші.

«Ми розуміємо, що вони помилились, і сподіваємось, що вони цю помилку виправлять. Але ця помилка була зроблена завдяки діям Юлії Володимирівни, яка цих людей використала», – запевняє Олексій Гетьман.

Він наголосив, що для Російської Федерації неприпустимим є затвердження реальної української нації, тож вона б’є Юлією Володимирівною у найболючіші точки.

«Люди, які брали участь у бойових діях, знають, що будь-який військовий при всіх недоліках віч-на-віч завжди говоритиме правду. Він не скаже: «Я не знаю, пробачте». Я тет-а-тет запитував у кіборгів-учасників форуму Тимошенко, що це було. Вони сказали, що просто поправили своє фінансове становище», – заявив учасник АТО.

З його слів, кожен «кіборг», що був учасником Форуму єднання, за свою участь у ньому отримав по 10 тисяч доларів.

«Вони кажуть: зрозумійте, нам це було потрібно. Але ми сказали, що не зрозуміємо. Мої друзі-кіборги писали з пропозицією, як правильно назвати випуск програми (Прямим текстом – ред.) – не «Кіборги на підтанцьовці», а «політичні двохсоті», – розповів ветеран.

1 коментар

  1. Чётко написали цену типа свидомому патриоту в количестве одна штука . Стоит такой типа патриот свидомит 10 тысяч зелёных .

Залишити відповідь