Тимошенко програла вибори голів ОТГ на Львівщині

0
1303

За попередніми результатами підрахунку голосів з виборчих дільниць партія «Батьківщина» вже має перші перемоги. Про це йдеться на сайті партії “Батьківщина”.

Так, на виборах міського голови Березівки Одеської області попередньо перемагає кандидат від «Батьківщини» Валерій Григораш, чинний мер, який отримав 79,22% голосів містян.

У Драбинівській ОТГ (Новосанжарський район Полтавська) «Батьківщина» отримує унікальний результат: попередньо лідирує кандидат від партії на посаду голови ОТГ Зоя Короленко, а на виборах до Ради цієї об’єднаної територіальної громади перемогу здобувають 22 депутати від «Батьківщини» з 22 можливих.

На виборах голови Руденківської ОТГ (Полтавська обл.) за попередніми підрахунками перемагає «батьківщинівець» Сергій Головко.

На виборах голови Рожнівської ОТГ (Івано-Франківська область) за попередніми підрахунками лідирує представник «Батьківщини» Сергій Радиш.

У Тараканівській ОТГ (Рівненська область) попередньо перемогу здобуває кандидат на посаду голови Наталія Сорочинська, яка йшла за підтримки партії «Батьківщина».

На виборах голови сільської об’єднаної громади в Немовичах (Сарненський район, Рівненська обл.) попередньо лідирує Віктор Савчин, самовисуванець, який балотується за підтримки «Батьківщини».

На виборах голови Михайлівської сільської об’єднаної громади (Машівський район, Полтавська область) попередньо перемагає представник «Батьківщини» Микола Коляндра.

На виборах голови Сенчанської сільської об’єднаної громади (Лохвицький район, Полтавська область,) за попередніми даними лідирує «батьківщинівець» Віктор Лисий.

У Київській області попередньо перемагають кандидати на посаду голів Медвинської сільської об’єднаної громади Світлана Плаксун та громади села Велика Димерка Анатолій Бочкарьов, вони йшли на вибори за підтримки «Батьківщини».

Водночас про Львівщину на сайті партії не сказано ні слова.

За попередніми даними, у Сколівській ОТГ впевнену перемогу здобув самовисуванець Володимир Бега.

У Рудківській ОТГ переміг чинний голова Іван Лозинський.

Залишити відповідь