Тимошенко не вперше підозрюють у підіграванні Росії, – експерт

0
1600

Тимошенко є послідовною торпедою, яка так чи інакше постійно торпедувала євроатлантичні перспективи України.

Спікер Тимошенко Сергій Власенко заявив, що “У питанні НАТО Порошенко непостійний, як весняне сонце..”

Окрім іншої відвертої брехні Власенко продовжує маніпулювати українцями: «Партія «Батьківщина» літом 2014 року ініціювали референдум щодо вступу в НАТО. Ми проводили тоді ініціативні збори, але єдине що тоді Петро Олексійович через окружний адміністративний суд заблокував нам проведення такого референдуму».

По-перше, у 2014 році питання щодо проведення референдуму обговорювалось, але було прийняте рішення про перенесення референдуму на більш сприятливий електоральний період, коли ідею вступу дійсно підтримало б більшість українців, і це рішення Президента було правильним. Ще ніколи українці не підтримували інтеграцію України до НАТО так, як зараз. За окремими соцопитуваннями підтримка членства в Альянсі перевищила 50% тоді, як у 2014 році цифра не сягала й 40% опитаних.
Більше того. Сама пропозиція Тимошенко провести референдум у 2014 році була відвертою російською технологією зірвати інтеграцію України до Альянсу “спираючись на волевиявлення українського народу”, який в той час навряд чи схвалив позитивне рішення по НАТО, враховуючи спровоковану Росією дестабілізацію на сході та півдні України.

Далі.

Тимошенко не вперше підозрюють у підіграванні Росії.

Про це свідчить:
опір ПДЧ в НАТО в 2008 році, прихована підтримка агресії Росії в Грузію, газовий договір в інтересах Москви, заклики до РНБО 28.02.14 не противитися анексії Криму, проведення в ВР Надії Савченко під номером 1 в свій список за квотою Медведчука, співпраця її нардепів з російськими пропагандистами.

Тому, Сергій, саме твоя патронеса є послідовною торпедою, яка так чи інакше постійно торпедувала євроатлантичні перспективи України.

Джерело: Павло НУСС

Leave a Reply