Тимошенко, Ляшко і Гриценко бояться роздражнити Путіна, – Ганапольський

1
1591

Юлія Тимошенко і Олег Ляшко зраджують Україну та бояться роздражнити президент РФ Володимира Путіна.

Про це в ефірі “Прямого” у ток-шоу “Ехо України” заявив Матвій Ганапольський.

“Деякі речі є такі, що треба говорити, як воно є. Вкрали наших моряків, вкрали катери. До речі, ви знаєте, що ніхто не знає, де ці катери? Вони стояли, їх кудись перевантажили і кудись повезли. Може, Путіну в Кремль. Вкрали наших людей. Ми не любимо Порошенка. Юлія Володимирівна не любить Порошенка, Гриценко не любить Порошенка. Хто ще не любить? Каплін не любить. Хто ще не любить? Ляшко, Бойко.

А у мене питання до вас: ви чули їх заяви з приводу того, що вкрали наших моряків? А чому нема їх заяв? Чому нема заяви чудової Юлії Володимирівни, яка б дала прес-конференцію, де сказала: пункт перший – ми, звичайно виграємо у Порошенка, я буду президенткою. І пункт другий – віддайте, Путін, наших моряків.

Так ви мені скажіть, що це діється в Україні. Порошенко зрадник чи хтось інший зрадник? Де заява Ляшка? Де заява Бойка? Де заява от тих от? Де вони всі? Де вони? Вкрали наших людей. Меркель щось говорить, Трамп трохи розібрався в літаку, що не треба здоровкатись… Але немає наших політиків. Тільки одне: хай іде геть Порошенко – і все буде нормально.

Я такого не бачив ніде, щоб таке було. Я не бачив, щоб політики от так зраджували свою країну, щоб заради тих виборів, щоб не роздразнювати Путіна, щоб вони засунули собі язик до дупи і мовчали. Я не розумію. Тільки один. І за те, що він це говорить, кажуть, що поганий президент. Я не розумію, що це таке…”, – сказав Ганапольський.

1 коментар

  1. Це чмо перебралося до нас з московії Чого там він не працював?Чого не виїхав на прабатьківщину в ізраїль?Хто його сюди перетягнув?Чого все телебачення кишить ними?Чого українці терплять цю відверту брехню на своїх лідерів?

Залишити відповідь