Тимошенко 20 днів відпочивала на морі: у “Батьківщині” пояснили зміну обрисів обличчя політика (ВІДЕО)

0
898

Юлія Тимошенко без коси, з кучерявим волоссям та з яскравим ніж зазвичай макіяжем і свіжішим обличчям прийшла на засідання погоджувальної ради.

“60-літня Юлія Тимошенко завжди дбала про свій імідж та зовнішність. Полюбляла змінювати зачіску. Втім, обличчя, до нині, у політика суттєво не змінювалось, хіба що вік давався в знаки”, – як пише “Четверта студія” про це йдеться у сюжеті ТСН.

Пластичний хірург з кількадесятирічним досвідом навіть по фото розуміє, що у Юлії Володимирівни за останній час зникли зморшки на очах і підборіддя.

“До цього було дуже багато спроб ін’єкціями витягнути молодість, але це не вдавалося. Вона зробила підтяжку обличчя і нижніх повік”, – зазначив пластичний хірург Дмитро Слоссер.

Пластичний хірург Кристина Мусихина переконана, що Тимошенко лягла під хірургічний ніж та зробила блефаропластику, тобто видалила надлишкові жирові утворення під очима.

“Була проведена блефаропластика, також думаю був проведений ліпофілінг – це коли власним жиром на обличчі заповнюють проблемні ділянки”, – додала Мусихина.

Прес-служба Юлії Тимошенко відхрестилась від хірургічного втручання та все списує на відпочинок.

“Юлія Володимирівна 20 днів відпочивала зі своїм чоловіком на морі. Ось і весь секрет”, – заявили у прес-службі Тимошенко.

 

Залишити відповідь