Туристичний потенціал Львівщини презентували на міжнародній виставці

0
1286

Туристичні та курортні пропозиції Львівської області упродовж трьох днів презентували на міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Зокрема, в межах міжнародної виставки під час ділової програми представили туристичний потенціал міста Трускавець, КГК «Лісова Пісня», а також відвідувачі заходи мали змогу продегустувати карпатські чаї «Карпатські полонини».

Окрім цього, за результатами промотуру до смт. Славське та с. Волосянка, нагородили українських журналістів за кращі статті про гірськолижні курорти Львівщини. Журналісти отримали сертифікати на відпочинок від відпочинкових комплексів Львівської області «Пансіонат Славський», «Вежа Ведмежа» та «Ковальська садиба».

Зазначимо, що цьогоріч у виставці взяли участь 366 компаній з України, Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу та Шрі-Ланки.

Leave a Reply