Туристичні пропозиції курортів Львівщини представлять провідні українські медіа

0
1260

У межах прес-туру Львівщиною для Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками провідних українських засобів масової інформації. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Журналісти ділились враженнями від туристичних пропозицій курортів Львівщини, зокрема Славського та Волосянки.

Також обговорили перспективи розвитку та залучення інвестицій у гірськолижні курорти Львівщини.

«Важливо розвивати туристичну галузь, особливо у гірських районах Львівщини. Звичайно, які б туристичні можливості не пропонували мандрівникам, інфраструктура курорту, зокрема комфортний доїзд до туристичного центру, має вагоме значення. Тому торік ми відремонтували 600 км доріг, третина із них – у гірських районах. Також працюємо над залученням інвесторів, створенням тематичних місцевих атракцій, проведенням фестивалів та розвитком агротуризму – у області відкриваються ферми та сироварні із дегустаційними залами», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Прес-тур Львівщиною триває з 29 до 31 січня за маршрутом: м. Львів – смт. Славське – с. Волосянка – м. Львів. У межах туру журналісти протестували перший в Україні скітурівський шлях на гору Ільзу (шлях розроблено та ознаковано в межах соціального партнерства  управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Молочної компанії «Галичина» за підтримки Гірської оперативно-рятувальної служби), відвідали карпатське СПА, майстер-клас з гончарства та ковальства. Представники медіа оглянули мистецький центр Арт-галерею «Максим» та приватну оселю Ареф’євих, оглянули гірськолижну інфраструктуру та дегустували карпатську кухню.

Зазначимо, Львівська обласна державна адміністрація вже вдруге організовує прес-тур для Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України». Перший тур відбувся 5-7 лютого 2017 року за маршрутом: м. Моршин – смт. Олесько – с. Підгірці – м. Золочів – м. Жовква – с. Крехів – м. Львів. Склад делегації – 15 журналістів.

Залишити відповідь