Туристи із Луцька та Польщі “застрягли” у Львові через приватний арештмайданчик

0
994

24 лютого туристи із Луцька та Польщі позбулися свого авто на усі вихідні через прикрий випадок у Львові. Про це повідомила лучанка Світлана Чибирак у спільноті “Варта 1” у Фейсбук, пише Форпост.

“Припаркувавши авто, а це в старому місті дуже проблематично, відійшли на кілька хвилин. Коли ж повернулися автівки не було. Розпитавши водіїв таксі, що стояли поруч, дізналися, що автівку забрав евакуатор. Ми дійсно припаркувалися за кілька метрів, де був встановлений знак. Звичайно, винен – плати! Поїхали у поліцію, де витратили добру годину, щоб заплатити штраф та отримати документ про можливість повернути авто”, – розповідає жінка.

Проте, сплативши штраф, отримати своє авто назад у той же день туристка не може.

“Коли ми приїхали на майданчик, де знаходяться евакуйовані авто, до речі дорога до якого розбита вщент, виявилося, що робочий день завершився (у суботу він працює до 14-00, а неділя – вихідний), авто прийняли після другої години. Сторож на прохання віддати авто, за яке вже сплачено штраф, відповів, що начальника нема, і він сказав до понеділка нікому нічого не віддавати.

Приймати автівки, які евакуатор продовжував привозити, сторож право має, а віддавати немає? І це в цивілізованій країні?
За кілька хвилин до нас приєдналися кияни та громадяни Республіки Польща. В останніх взагалі ситуація була катастрофічна, оскільки паспорти та готівка залишилася в автівці, до якої доступу не було.
На виклик нами поліції приїхав патруль, який повідомив нам, що нічого вдіяти не можна, бо штраф майданчик – це ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ!!! Потрібно чекати понеділка!

На гарячій лінії Львівської ради нам взагалі сказали, а чого ви дзвоните до нас, ми вам нічим допомогти не можемо, оскільки цим питанням займається поліція”, – пояснює Світлана Чибирак.

Таким станом речей жінка обурена, адже їй доведеться змінити свої плани щодо повернення додому.

“Я бачу лише одне пояснення, чому я маю чекати: власник штраф майданчику хоче отримати гроші за два дні перебування автівки на його стоянці!!! А питання як я, маленька дитина, мої друзі, кияни, поляки і т.д. зможемо добратися домівки нікого не цікавило, або ж де ми будемо ночувати і що їсти два дні! Тепер, щоб забрати власне авто, необхідно брати відгул на роботі, їхати до Львова, добиратися до Конюшинної на арештмайданчик, платити за простій автівки, повертатися до дому. ЯК ВИ ГАДАЄТЕ, КОЛИ НАСТУПНОГО РАЗУ Я ЗАХОЧУ ПОЇХАТИ У ЛЬВІВ?”, – додає пані Світлана.

Leave a Reply