Турки, сирійці та китаєць планували на таксі дістатися країн ЄС

0
584
Турки, сирійці та китаєць планували на таксі дістатися країн ЄС

Іноземців, які мали намір нелегально потрапити до країн ЄС, затримали військовослужбовці Львівського прикордонного загону.

Про це повідомили у прес-центрі Львівського прикордонного загону.

Під час реалізації інформації співробітників оперативного підрозділу, наряд відділення «Мшанець» зупинив автомобіль однієї зі служб таксі, в якому знаходилося четверо іноземців. В ході бесіди чоловіки не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування.

Згодом прикордонники з’ясували, що двоє чоловіків є громадянами Туреччини, зі слів самих затриманих, адже підтверджуючих документів у них не було, та двоє громадян Сирії – в одного з них був паспорт.

Також, охоронцям кордону стало відомо, що чоловіки заздалегідь готувалися до незаконного перетину кордону – один з іноземців показав маршрут руху та кінцевий пункт на карті у своєму смартфоні.

Крім цього, днями прикордонники відділення «Нижанковичі» під час патрулювання поблизу кордону зупинили ще одне таксі, яким їхав один пасажир, представився громадянин Казахстану. Згодом з’ясувалося, що іноземець насправді є громадянином Китаю та прибув в Україну встановленим порядком. І також мав намір потрапити до однієї з країн ЄС.

Порушників кордону доставлено до прикордонних підрозділів для перевірки та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Водія таксі також буде притягнуто до відповідальності за ст.202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

Leave a Reply