Туркало обіцяє провести внутрішнє розслідування

0
1138

Переможець тендеру найближчим часом забезпечить виправлення і виготовлення інформаційних таблиць з правильним перекладом за власний кошт.

Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

«Ми звернулися і наполягаємо, аби виконавець робіт проконсультувався з мовознавцями і розробив коректний переклад власних назв та історичних термінів. Паралельно ми звернемося до відповідних фахівців», – каже директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Інформуємо, відповідно до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2019 рік (1.10 Напрям – Вшанування сучасних героїв, визначних постатей та промоція історико-культурних об’єктів) у 2019 році реалізовується проект «Ознакування місць, пов’язаних з сучасними героями, видатними діячами, історією та культурою».

Департаментом з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації 03.05.2019 оголошено тендер на виготовлення та ознакування 27 об’єктів у 14 районах Львівської області – 51 інформаційна таблиця.

За результатами проведеної процедури відкритих торгів із закупівлі «Ознакування місць, пов’язаних з сучасними героями, видатними діячами, історією та культурою (дорожні знаки зі стійкою в комплекті)» (UA-2019-05-03-000681-с) 24.05.2019 тендерним комітетом кваліфіковано переможця – ТОВ «Дорожні знаки», юридична адреса: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни, який запропонував суму 581 тис. 193 грн. 36 коп.

Угоду з переможцем тендеру укладено 12.06.2019 за №1.

«Переконані, що такий проект і робота з ознакування визначних постатей та подій історії та культури є надзвичайно актуальними та важливими. Це промоція Львівщини, це пізнання історії своєї країни. Проте у зв’язку зі ситуацією, яка склалася, у департаменті буде проведено службове розслідування»,  – підкреслила Мирослава Туркало.

Додатково:

у 2018 році було ознаковано 10 об’єктів у 7 районах Львівщини – 28 таблиць на суму 178 тис.117 грн.14 коп. Підрядником було також ТОВ «Дорожні знаки». Зауважень до виготовлених таблиць не було.


Leave a Reply