Цигикал зустрівся із Послом Іспанії

0
1494

Сьогодні в Києві Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанії в Україні пані Сільвією Хосефінею Кортес Мартін та представниками Цивільної гвардії Королівства Іспанії. Про це інформує прес-служба ДПСУ

«Сьогодні співробітництво між Державною прикордонною службою України та Цивільною гвардією Іспанії перебуває на досить високому рівні, тому нам разом є чим пишатись. Але ми не хочемо зупинятись на досягнутому та прагнемо поглиблювати нашу співпрацю», – з вітальним словом виступив очільник прикордонного відомства Петро Цигикал.

На зустрічі обговорювався стан двостороннього співробітництва з протидії транскордонній злочинності та подальші кроки співпраці.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважений Посол Королівства Іспанії в Україні пані Сільвія Хосефіна Кортес Мартін зауважила, що плідне співробітництво, яке склалося за останні роки, і висловила сподівання, що співпраця не зупиниться, а буде тільки поглиблюватися і розвиватися.

«Хоча ми не маємо спільних кордонів – ми маємо прекрасне співробітництво. Для нас корисно обмінюватися досвідом, особливо щодо протидії переміщенню незаконних предметів та речовин. І найголовніше, що є довіра, яка дозволяє плідно співпрацювати, і не лише між органами, а й між нашими людьми», – сказала вона.

Обидві сторони відмітили, що яскравим прикладом успішної співпраці є нещодавня спільна операція з дискредитації каналу виготовлення контрафактної тютюнової продукції.

Нагадаємо, в грудні 2017 року в Іспанії співробітники Цивільної гвардії разом з прикордонниками України в результаті проведеної спільної операції викрили підпільну тютюнову фабрику, на якій було встановлено устаткування різних європейських країн. Злочинці мали можливість виготовляти близько 2 мільйонів одиниць сигарет на добу марки J5. Тоді було затримано російського організатора злочинної діяльності, його помічника – громадянина Португалії, 11 громадян Іспанії та 7 українців, які працювали на цьому підпільному виробництві.

«У ході співпраці з правоохоронними органами Іспанії нами забезпечено доказову базу для слідства щодо організаторів злочинної діяльності», – зазначив Голова Держприкордонслужби.

На завершення зустрічі, враховуючи досягнуті результати та проявлений при цьому високий рівень професіоналізму, Петро Цигикал нагородив відзнаками Державної прикордонної служби України співробітників Цивільної гвардії Іспанії.

 

Залишити відповідь