Цьогоріч на Львівщині відкриють 13 нових свердловин

0
1188
????????????????????????????????????

Цьогоріч на території Львівської області відкриють 13 нових свердловин.

Про це повідомив сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час огляду установки комплексної переробки газу дотискуючої компресорної станції «Держів» Стрийського нафтогазопромислу. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

“Минулого року було введено в експлуатацію 10 нових свердловин, крім того  спільно з облрадою  дано спеціальні дозволи на розробку п’яти нових родовищ. Плануємо відкрити ще 13 нових свердловин”, – розповів Ростислав Замлинський.

Також він зазначив, що впродовж цього року спостерігається зростання видобутку газу порівняно з минулим роком.

“Той газ, що видобувається тут, надходить в домогосподарства Львівщини. Майже 700 млн м3 видобувають на родовищах Львівської області, тобто більшу частину спожитого газу видобувають в межах області. Стратегія розвитку “Укргазвидобування” передбачає видобування 20 млрд м3 до 2020 року, це стільки, скільки потрібно для забезпечення населення та бюджетної сфери”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Директор з підготовки та транспортування газу ПАТ “Укргазвидобування” Олександр Гордієнко анонсував відкриття першого в Україні віртуального газопроводу у Закарпатській області.

“Віртуальний газопровід – перспективний новий проект ПАТ “Укргазвидобування”. Віртуальні газопроводи – це один із методів видобування газу в складних районах, де ніхто не добував ще газ, це болота, гори, де нема підводів газопроводів, станцій. Це встановлення компресорних станцій в горах, планується туди підводити  під’їзні дороги і звідти вивозити газ як натуральний так і зріджений. Цього року з літа ми плануємо почати видобуток газу і тоді ми зможемо побачити, які запаси на яких глибинах у нас є”, – зазначив Олександр Гордієнко.

Окрім того він зазначив, цьогоріч більше 6 млрд грн витратять на  закупівлю спецтехніки для обробки свердловин.

“Крім віртуальних газопроводів великі кошти вкладатимуться у свердловини. Повністю закуповуємо парк спецтехніки для гідророзробок та інших робіт, що досі не проводили на свердловинах. Цього року плануємо більше 6 млрд грн. вкласти у закупівлю спецтехніки для обробки свердловин. Це все відбуватиметься в межах Стратегії – 2020, щоб повністю у 2020 році ми були не лише енергетично незалежні, а й мали змогу експортувати газ”,  – повідомив Олександр Гордієнко.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Як розповів директор газопромислового управлівння “Львівгазвидобування” Олександр Сендега, на цей рік запланований приріст видобутку газу за рахунок інтенсифікації та  нових технологій.

“”Львівгазвидобування”   займається експлуатацією 40 родовищ, ми є на території 5 областей України, найбільший видобуток газу у Львівській області. На цей рік запланований приріст видобутку газу за рахунок нових технологій. Це пов’язано із роботою контюбінгової установки, промивки, кислотних обробок, механізованого видобутку газу. За 2 останні роки зроблено багато, це нові компресори, техніка, система буріння, тобто йде повне оновлення виробництва у межах Стратегії – 2020”, – зазначив Олександр Сендега.

Зазначимо, у 2017 році на компресорній станції «Держів» Стрийського нафтогазопромислу встановили і пустили в роботу два види найсучаснішого обладнання: установку осушки газу і два нових компресорних агрегати ARIEL.

Залишити відповідь