Цього року у Львові та області побільшає азербайджанських інвестицій

0
836

Підприємці Азербайджану зацікавлені у розвитку бізнесу у туристичних містах – Львові та Трускавці.

Зокрема, у бальнеологічному курорті Трускавці уже є готелі, які створили азербайджанські інвестори.

Цього року їх стане більше, до Трускавця будуть їздити на оздоровлення азербайджанці.

Нові проекти азербайджанців – видобуток газу, реконструкцій лікарень, будівництва “сухого” фонтану, реконструкція площі перед Оперним театром, зведення виставкового центру, зведення очисних споруд, колекторів…

Про співпрацю азербайджанських бізнесменів домовився із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою та міським головою Львова Андрієм Садовим Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв.

Він приїхав до Львова (в цьому місті перебуває уже вдруге) разом із низкою азербайджанських підприємців, зокрема, відомим підприємцем України, меценатом Горхмазом Пашаєвим.

“Крім передачі першій комунальній лікарні Львова сучасного медобладнання, Горхмаз Пашаєв буде реалізовувати у Львові проект “сухого фонтану” перед Оперним театром, закупив вартісне сучасне обладнання для цього водограю, – Азер Худієв. – У травні цього року його урочисто відкриють з нагоди сторіччя незалежності Республіки Азербайджан”.

Також азербайджанські бізнесмени подарували Першій міській клінічній лікарні імені Князя Лева сучасне німецьке медичне обладнання (медзаклад працював із обладнанням 1964 року), і невдовзі планують реконструювати корпуси цієї лікарні. У цьому закладі відкрито офтальмологічний кабінет імені академіка Заріфи Алієвої.

Наразі азербайджанці не кажуть суму інвестицій, яка цього року прийде у Львів та область. Відомо, що це будуть великі інфраструктурні проекти — будівництво залізничної колії, “сухого порту”, концесійної дороги та нерухомості для розвитку промисловості та IT-технологій.


Leave a Reply