Цьогоріч в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» вже провели понад сім сотень правоосвітніх заходів

0
902
Маріанна Вільшинська
Маріанна Вільшинська

У Львівській ОДА, відбулось засідання Обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Участь у заході взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Про реалізацію правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» на Львівщині упродовж І кварталу 2019 року розповів начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Ілечко. Зокрема, він зупинився на соціальній рекламі, трансляції правопросвітницьких роликів, виїздах в ОТГ, роботі Гарячої лінії.

Володимир Лис
Володимир Лис

«Зараз ми активно працюємо над розширенням мережі партнерів для реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Зокрема, цьогоріч у нас була добра співпраця з Католицьким університетом з протидії булінгу у школах», – розповів Тарас Ілечко.

Як він зазначив з початку року в межах проекту проведено понад 750 правоосвітніх заходів. Загалом упродовж 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Львівській області провело 5867 правоосвітніх заходів та охопили понад 160 тисяч населення, з них 1985 заходів провели в навчальних закладах.

Також в межах засідання розглянули стан виконання Національної програми правової освіти населення за 2018 рік та можливі механізми покращення прав просвітницької роботи в області.

Leave a Reply