Це війна. Інформаційна. Гібридна. Пропагандистська. Жорстка. На знищення

0
699

Наче і без Портнова зрозуміло було, що канал орієнтований на рашистські темники. Звідки такий хайп? Вони це приховували якось чи що? Чи нам треба для розуміння рашистськости (пишу вже майже за новим українським правописом), щоб на цих каналах привітання шизофренічного карлика з Новим роком показували?

Про це пише Зоя Казанжи.

“Телебачення – це картинка в першу чергу. Той, хто туди ходить, керуючись благими цілями як то «донести притомну точку зору», або тупий, або дуже тупий. Такі телевізійні канали дуже добре знають свого глядача і орієнтуються виключно на нього. Тому ви, з іншою, притомною, позицією, просто допомагаєте доносити основні месиджі цільовій аудиторії. Прекрасно відтінюючі те, що треба сказати/показати насправді.

Одного разу, лише одного разу я пішла в ефір АТВ (належав одіозному і бєглому зараз сепаратисту Ігорю Маркову). Після цього заріклась не ходити ніколи в подібні місця.

Однодумці написали, що я молодець, опоненти (пізніше вони стали ворогами), що я не молодець. Але у мене не було цілі «мітингувати серед своїх». А чужим подібна участь персон з іншою/протилежною точкою зору допомагає ідентифікувати персональних ворогів і об‘єднуватись проти.

І забудьте, будь ласка, що все це стосується свободи медіа. Це війна. Інформаційна. Гібридна. Пропагандистська. Жорстка. На знищення.

І ця війна має багато схожого зі справжньою війною. З тією, де ви не будете відстрілюватися збалансовано, поважаючи право ворога на відповідь, з якої зброї вона б не була та етично намагаючись почути противника”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply