“Це чисто політична інтрига”, – екс-прем’єр про відставку уряду

0
1385

Екс-прем’єр України, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк не бачить умов і підстав для відставки уряду. Про це він сказав в інтерв’ю журналу «Фокус», повідомляє прес-служба політичної партії “Народний фронт”.

«Кабмін піде у відставку після проведення парламентських виборів. Згідно з Конституцією, уряд складає повноваження перед новообраним парламентом. Це правильно для держави. Повинна бути політична стабільність», – підкреслив він і наголосив, що розхитування політичної ситуації спричинить розхитування економіки.

Відповідаючи на запитання стосовно умов для того, щоб Кабмін пішов раніше, лідер «Народного фронту» наголосив: «Я не бачу таких умов і підстав. І я буду захищати уряд від брудної політичної боротьби і політичних нападок, не дам можливості повторити з цим урядом те, що робили зі мною».

«Це нонсенс, коли фракція БПП – єдина фракція в парламенті, яка заявляє про необхідність звіту уряду. А уряд, до речі, сформовано Блоком Петра Порошенка. Це повторення класичного сценарію дворічної давності. Тоді все розвивалося один в один: давайте отримаємо звіт, а потім будемо збирати голоси за відставку уряду», – сказав Арсеній Яценюк.

Година запитань до уряду і звіт Кабміну – це елементи парламентського контролю, зазначив Арсеній Яценюк, нагадавши, що він був першим прем’єр-міністром, який виступав зі звітом.

«Це чисто політична інтрига. Якщо ж таким чином БПП тисне на Кабмін, то це некоректно. Люди все бачать – дурнів нема», – сказав він.

«Ми чотири роки боролися за те, щоби в країні не було хаосу, а на п’ятий рік президентства зайдемо в нову штучну політичну кризу?! Наслідком цієї кризи буде удар по країні», – наголосив Арсеній Яценюк.

Залишити відповідь