Тролейбусний маршрут № 22 повертається на вулицю Наукову

0
963
У Львові простоюють тролейбуси. Фото - ГО
У Львові простоюють тролейбуси. Фото - ГО "Зручне місто"

У зв’язку із закінченням основних робіт в межах проєкту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові», тролейбусний маршрут № 22 повертається на вулицю Наукову вже у четвер, 9 грудня, у тестовому режимі.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як зазначили у ЛКП «Львівелектротранс», на маршруті працюватиме 12 машин з орієнтовним інтервалом 8 хвилин у час пік.

Повноцінного відновлення маршруту слід чекати після закінчення реконструкції вулиці Степана Бандери.

Варто зазначити, що контракт на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській продовжено до кінця лютого 2022 року, оскільки ще необхідно демонтувати старі опор, до яких прикріплені комунікації зовнішніх організацій.

Нагадаємо, роботи в межах проєкту в повному обсязі фінансуються за кредитні кошти ЄБРР. Їх вартість – 2,9 млн євро. Проєкт передбачає, зокрема, оновлення 3,4 км контактної мережі, влаштування фундаменту для нових опор, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор, заміну контактного проводу та  спецчастин, які забезпечують рух тролейбуса зі швидкістю не менше 40 км/год на усіх ділянках контактної мережі, заміну фідерних кабелів, які живлять контактну мережу загальною довжиною 2600 м.

Тролейбусна контактна мережа на вул. Кульпарківській експлуатується з 1979 року. Протягом 42 років реконструкція на цій ділянці не проводилася, контактна мережа була зношена, що спричиняло часті обриви контактного проводу та затримки руху електротранспорту, відповідно, підприємство несло значні збитки.

Відповідно до Правил експлуатації трамвая та тролейбуса, контактна мережа підлягає заміні кожних 15 років. Також кабельні лінії живлення контактної мережі експлуатувались більше 30 років і потребували заміни.

Залишити відповідь