Трамвай у Львові важко назвати безпечним, – Цимбалюк

0
1672
Трамвайний вагон
Трамвайний вагон "Tatra KT4D", придбаний у 2008 році в Ерфурті

Львів’янам та гостям міста доведеться більше платити за проїзд в електротранспорті. Міськвиконком усе ж ухвалив рішення, згідно із яким вартість разового загального квитка на трамвай та тролейбус зросла з 3 до 5 гривень.

Про це у Фейсбуці пише голова Львівської обласної “Батьківщини” Михайло Цимбалюк.

“Таким чином, у Львові вартість проїзду в автобусах та електротранспорті зрівнялася. А тому перевізники міста можуть вимагати здорожчання проїду у маршрутках – про це водії вже говорять і лякають мешканців Львова ціною в 7 гривень.

В результаті громадський транспорт стає одним із найдорожчих в Україні (до прикладу, у Києва та Харкові вартість проїзду у тролейбусі та трамваї – 4 гривні). А у Львівській мерії, мотивуючи підняття цін на електротранспорт, посилаються на порівняльну таблицю з громадським транспортом у європейських столицях.

Порівнюють з непорівнювальним, адже за кордоном і якість надання послуг значно вища (сучасний парк транспорту, рух згідно графіку та точністю до секунд), і рівень доходів мешканців у рази вищий.

Востаннє ціну на проїзд у львівському електротранспорті піднімали восени минулого року і разом з тим обіцяли новий рівень якості як і самих трамваїв, так і умов перевезення пасажирів. За цей час практично нічого не змінилося – трамваї і надалі продовжують виходити з ладу, перегороджуючи транспортний потік, і щонайприкріше трамвай у Львові важко назвати безпечним, адже пригадаймо як часто вони горіли, сходили з рейок…

Так, зі зростанням вартості на енергоносії, збільшення мінімальної зарплати транспортні підприємства повинні шукати фінансові джерела задля того, щоб якісно функціонувати. Але в нашій країні, коли настає фінансова криза, усі намагаються залізти в кишені звичайних українців, а чиновники жодних соціально орієнтованих кроків не роблять… скидається на те, що це не їхня справа – дбати про людей, які дають їм роботу”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply