Товстига підтримав підвищення вартості проїзду у електротранспорті Львова до 5 грн

0
1502

Громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради одноголосно підтримала запровадження тарифу у 5 гривень за проїзд в електротранспорті, пишуть Варіанти.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Громадської ради при управлінні транспорту Львівської міської ради.

Під час чергового засідання громадської ради, до якої входять прихильники міського голови Львова Андрія Садового, всі члени одноголосно підтримали підняття вартості проїзду в електротранспорті до 5 гривень.

“Присутні на засіданні члени громадської ради одноголосно підтримали запровадження тарифу у 5 гривень, однак рекомендували лишити незмінною вартість 30-денних абонементів на електротранспорт – 120 гривень за загальний та 60 гривень за пільговий абонемент. На думку членів громадської ради, це допоможе популяризувати абонементи серед пасажирів”, – йдеться у повідомленні.

Порожчати проїзд в електротранспорті Львова може вже з 1 квітня.

Зазначимо, до складу громадської ради при управлінні транспорту Львівської міської ради входять прихильники міського голови Львова Андрія Садового:

журналістка Zaxid.net Ірина Рєвунова,

екс-заступник начальника управління транспорту міської ради Андрій Швайка,

екс-висуванець у депутати Львівської міської ради від “Самопомочі” та помічник депутата міської ради Олега Шміда (від “Самопомочі”) Мирослав Голяк,

екс-працівник комунального АТП-1 (2011-2015 рр) Віталій Пітула,

підлеглий Садового, завідувач складу Львівського комунального підприємства “Рембуд” Андрій Желяско.

Голова ГО “За якісний транспорт” Святослав Товстига також голосував за це рішення.


Leave a Reply